Program veletrhu

Veletrh bude rozdělen na přednáškovou zónu a na výstavní zónu.

 

Přednášková zóna:
Zde budou v průběhu dne probíhat prezentace věnující se studiu v zahraničí (na středních školách, odborných školách, univerzitách), zahraniční zástupci budou průběžně představovat své školy a programy, bývalí absolventi studijních programů v zahraničí se podělí o své osobní zkušenosti. Prezentace se v průběhu dne mohou opakovat, aby je mohli shlédnout návštěvníci přicházející v různou denní dobu.

Výstavní zóna:
Výstavní zóna bude tvořena stánky jednotlivých zahraničních škol a zástupců Alfa Agency. Návštěvníci zde budou moci vyzpovídat osobně každého zahraničního vystavovatele a dozvědět se více o konkrétní škole a programu. Budou se moci informovat o speciálních nabídkách, stipendiích, sportovních programech, případně se předběžně zapsat na vybranou zahraniční školu!

Předběžný program prezentací v přednáškové zóně:
(Jednotlivé prezentace a témata, která postupně v průběhu dne zazní)

Studium na střední škole v zahraničí
Seznámení se s možnostmi studia, jak si vybrat střední školu v zahraničí, představení destinací a programu, jak studium v zahraničí zařídit.

Zahraniční partneři se představují
Představení jednotlivých programů našich partnerských zahraničních organizací a škol z USA, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a Evropy.

Zážitky našich studentů

Osobní dojmy a zkušenosti ze života na střední škole z úst našich studentů.

Individuální diskuze a konzultace 

Dotazy mířené na nás, studenty, zahraniční partnery…